O nas

Story About Our Firm
Naszą domeną są podatki

Co oferujemy?

W zakresie spraw podatkowych naszym klientom oferujemy pełen zakres usług, począwszy od prowadzenia księgowości, bieżące audyty podatkowe, poprzez doradztwo w skomplikowanych transakcjach gospodarczych i reprezentowanie podatników w sporach z organami podatkowymi.

Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze, nasi klienci mogą liczyć na usługi najwyższej jakości. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie zapewniając tym samym wysoką dbałość o szczegóły oraz zadowolenie z wykonanej pracy.

DK Doradztwo Sp. z o.o.

DK Doradztwo Sp. z o. o. to niezależna polska spółka doradztwa podatkowego. Od wielu lat doradzamy naszym klientom, prowadząc ich sprawy podatkowe i kadrowe, prowadząc postępowania odwoławcze oraz występujemy przed sądami administracyjnymi.

DK Wydawnictwo sp. z o.o. 
i DK Szkolenia sp. z o.o.
 

Obie spółki zajmują się edukacją podatkową – szkolimy i wydajemy publikacje książkowe z zakresu prawa podatkowego. Obie firmy powstały na bazie kilkunastoletniego doświadczenia w branży szkoleniowej i wydawniczej.

W RAMACH BIURA RACHUNKOWEGO:

Prowadzimy księgi podatkowe, KPiR oraz ewidencje ryczałtu

Sporządzamy deklaracje podatkowe

 

Pomagamy przy rozwiązywaniu bieżących problemów

Zajmujemy się sprawami kadrowymi

W RAMACH DZIAŁU PRAWNEGO:

Przeprowadzamy audyty podatkowe, sporządzamy dokumentacje cen transferowych

Uczestniczymy w trakcie kontroli i postępowania odwoławczego

Prowadzimy postępowania przed sądami administracyjnymi

Doradzamy w skomplikowanych transakcjach gospodarczych

Szkolenia i wydawnictwo

Organizujemy szkolenia otwarte i zamknięte o tematyce podatkowej, finansowej, rachunkowej i prawnej. Szkolimy na terenie całej Polski oraz organizujemy szkolenia online. Naszym uczestnikom zapewniamy najwyższy poziom prowadzonych zajęć. Skupiamy się na przekazywaniu praktycznej wiedzy przydatnej w bieżącej pracy uczestników. Współpracujemy z najwybitniejszymi praktykami w swojej dziedzinie.

Publikujemy książki o tematyce podatkowej. Nasze książki cenione są za praktyczne ujęcie tematów, proste i przejrzyste omówienie najbardziej skomplikowanych zagadnień. Wiele z naszych publikacji zdobyło duże uznanie Czytelników. Wśród naszych publikacji należy wymienić m.in. „Instrukcja VAT. Sprzedaż nieruchomości”, „Instrukcja VAT. Zakupy z zagranicy”.