Doradztwo

Story About Our Firm

DK Doradztwo

Od wielu lat doradzamy naszym klientom, prowadząc ich sprawy podatkowe i kadrowe, prowadząc postępowania odwoławcze oraz występujemy przed sądami administracyjnymi.

Od początku naszej działalności staramy się służyć naszym klientom jak najlepszą radą, wspomagać ich w wypełnianiu obowiązków podatkowych i kadrowych. Naszym klientom zapewniamy kompleksową obsługę, m.in. prowadzenie ksiąg podatkowych, sporządzanie deklaracji, wypełnianie obowiązków kadrowych, doradztwo przy rozwiązywaniu bieżących problemów. Świadczymy również usługi audytu podatkowego, sporządzania opinii w sprawach podatkowych, uczestnictwo w trakcie kontroli oraz postępowania odwoławczego i prowadzenia spraw przed sądami administracyjnymi.

Podstawowa usługa księgowa obejmuje przejęcie przez naszych specjalistów większości obowiązków przedsiębiorcy w zakresie prowadzenia ksiąg podatkowych i spraw kadrowych.

Nasze usługi

Wysoką jakość świadczonych usług gwarantuje nasz zespół składający się z wykwalifikowanych pracowników w dziedzinie rachunkowości i doradztwa podatkowego. Współpracujemy również z niezależnymi ekspertami z różnych dziedzin. Szczególny nacisk kładziemy na systematyczne i ciągłe podnoszenie kwalifikacji, co ma bezpośredni wpływ na zadowolenie klientów i jakość świadczonych usług.

Naszą dewizą jest jak najwyższa dbałość o sprawy naszych Klientów. Cenimy stabilność, bezpieczeństwo i efektywność współpracy.