DBO Polska

Story About Our Firm
O nas

DBO Polska

DBO Polska to kancelaria podatkowa działająca w Białymstoku od 2014 roku. Z pasją służy swoim klientom najlepszym na rynku doradztwem,  wspomaga ich w wypełnianiu obowiązków podatkowych, a także wspiera podczas problemów z organami podatkowymi i sądami administracyjnymi. Celem DBO Polska, jest zapewnianie kompleksowego wsparcia w realizacji procesów biznesowych na każdym etapie działalności gospodarczej.

Co wyróżnia DBO Polska

Ich szeregi zasila zespół doświadczonych prawników, adwokatów, doradców, radców prawnych, ekonomistów oraz specjalistów z zakresu cen transferowych. Dodatkowo, klienci kancelarii mogą liczyć na pełen profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego przypadku. 

Wysoko wyspecjalizowana kadra

 

Rzetelna wiedza

Najwyższa jakość

Nieszablonowe podejście do niestandardowych przypadków

Wieloletnie doświadczenie na rynku 

Wysoka dbałość o szczegóły

XVI Ranking Firm i Doradców Podatkowych – Dziennik Gazeta Prawna Topowi Doradcy i Najlepsze Firmy Doradztwa Podatkowego w Polsce w 2021 r.

W opublikowanym 29 marca 2022 r. przez Dziennik Gazeta Prawna Rankingu Największych i Najlepszych Firm Doradztwa Podatkowego w Polsce, DBO Polska sp. z o.o. oraz Dorota Kosacka – doradca podatkowy i członek zarządu naszych spółek zostali trzykrotnie wskazani jako zwycięzcy i wyróżnieni.

DBO Polska sp. z o.o.  – 1. miejsce w Polsce w kategorii Najlepsze Firmy Doradztwa Podatkowego – „Spory Podatkowe”

Dorota Kosacka – 1. miejsce w Polsce w kategorii VAT – Top Doradcy Podatkowi 2021

Dorota Kosacka – 2. miejsce w Polsce w kategorii Spory podatkowe – Top Doradcy Podatkowi 2021