Dzielimy się wiedzą, czyli Baza Usług Rozwojowych (BUR)

BAZA USŁUG ROZWOJOWYCH 

Firma DK Wydawnictwo współpracuje z Bazą Usług Rozwojowych (BUR), w ramach której, istnieje możliwość dofinansowania wybranych szkoleń. W ramach projektu możesz otrzymać aż 80% refundacji na wszystkie szkolenia. W naszej ofercie znajdziesz aktywnie kształtowane szkolenia otwarte, dedykowane dla Twojego przedsiębiorstwa.

⬇⬇

Zarejestruj się w Bazie Usług Rozwojowych –  załóż konto dla siebie bądź prowadzonej przez siebie firmy i sprawdź jakie szkolenia oferujemy

Szczegółowe informacje na temat operatorów znajdą Państwo na stronie: 

http://www.bonynaszkolenia.pl/

FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Czym jest Baza Usług Rozwojowych? 

Baza Usług Rozwojowych to bezpłatna, powszechnie dostępna baza usług rozwojowych świadczonych w rozmaitych formach (szkoleń, kursów zawodowych, itp.). Głównie dzięki temu instytucje i osoby prywatne prężnie rozwijają swoje kompetencje, aktualizują wiedzę oraz realizują cele edukacyjne i biznesowe. Dostawcami usług są podmioty zweryfikowane i zarejestrowane przez PARP.

Kto może korzystać z ofert zamieszczonych w BUR?

Z zamieszczonych w bazie ofert może korzystać każdy. Profil może założyć zarówno osoba fizyczna jak i przedsiębiorstwo.

Jak założyć konto w bazie? 

Przed założeniem konta w bazie polecamy zapoznać się z instrukcją oraz filmami instruktażowymi, udostępnionymi przez BUR.

Ile możesz otrzymać? 

Możesz otrzymać do 80% wartości usługi, ale kwota na jednego pracownika nie może przekroczyć 4 000 zł. W usługach może uczestniczyć zarówno pracodawca, pracownik czy osoby współpracujące z przedsiębiorstwem. W zależności od wielkości Twojego przedsiębiorstwa możesz uzyskać łącznie:

 • Mikroprzedsiębiorstwo – 12 000 zł
 • Małe przedsiębiorstwo – 24 000 zł
 • Średnie przedsiębiorstwo – 48 000 zł

Wielkość swojego przedsiębiorstwa możesz sprawdzić poprzez kwalifikator PARP.

Jak otrzymać dofinansowanie? 

Poniżej przedstawiamy schemat jak przebiega proces uzyskania dofinansowania.Pamiętaj, że jesteśmy z Tobą w kontakcie przez cały proces oraz pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem dofinansowania!

Aby skorzystać z takiej formy dofinansowania szkoleń, należy zgłosić się do instytucji, która w danym województwie zajmuje się dystrybucją środków na szkolenia (lista firm znajduje się na stronie Bazy Usług Rozwojowych) i złożyć w niej wniosek o dofinansowanie konkretnego szkolenia, które znajduje się w bazie.

Ważne!

Wniosek należy składać w instytucji właściwej dla miejsca zarejestrowania firmy, której pracownicy są zainteresowani udziałem w szkoleniu. Jeśli firma jest zarejestrowana np. w Białymstoku ale ma kilka oddziałów wojewódzkich, to wniosek o dofinansowanie dla pracowników każdego z oddziałów regionalnych należy składać w województwie podlaskim.

Jak to działa? 

Przedsiębiorca wyszukuje szkolenie na stronie BUR, następnie zgłasza się do operatora działającego na terenie województwa, właściwego dla miejsca zarejestrowania firmy. Operator po rozpatrzeniu wniosku nadaje przedsiębiorcy unikalny numer “ID wsparcia”. Po podpisaniu umowy przedsiębiorca dokonuje zgłoszenia na usługę z umowy poprzez portal Bazy Usług Rozwojowych.

Zachęcamy do równoległego kontaktu z działem szkoleń pod numerem telefonu 790 550 791

Z chęcią podpowiemy Państwu, jak przejść przez wszystkie procedury, udzielimy również informacji o wszystkich szkoleniach.

  Zapisz się na szkolenie

  Dane szkolenia:


  Dane uczestników (co najmniej jeden):  Dane zamawiającego:


  Powiązane wpisy