Szkolenia prowadzone w innych firmach

Wspólnie z ASK Akademia Szkoleń zapraszamy na  szkolenie:

Nowy Ład 2022 – Rewolucyjne zmiany w VAT oraz CIT

Prelegent: Dorota Kosacka

Termin: 26-27 stycznia 2022 r.

Godziny: 10.00-16.00 (26 stycznia)

                 9.00-15.00 (27 stycznia)

Dla Uczestników DK Szkolenia promocyjna cena, zadzwoń i sprawdź (22) 299 69 08, (22) 299 69 04


PROGRAM SZKOLENIA

Program szkolenia dostępny na stronie organizatora: http://askakademia.com/szkolenie/podatki-2022-dorota-kosacka-styczen/#tab-id-2


ORGANIZATOR SZKOLENIA

ASK Akademia Szkoleń powstała na bazie kilkunastoletniego doświadczenia w organizacji oraz sprzedaży konferencji, warsztatów, szkoleń o tematyce podatkowej, finansowej, rachunkowej, prawnej.

Dzięki współpracy tylko z najwybitniejszymi praktykami w swojej dziedzinie zapewniamy naszym Uczestnikom najwyższy poziom prowadzonych zajęć. Nasi trenerzy nastawieni są przede wszystkim na przekazywanie wiedzy praktycznej, przydatnej w codziennej pracy działów finansowo – księgowych.

Przywiązujemy szczególną wagę do zadowolenia Państwa nawet w najmniejszych detalach. Pozwala nam to zaproponować naszym uczestnikom produkt z najwyższej półki zarówno pod kątem merytorycznym jak i organizacyjnym. Organizowane przez nas warsztaty odbywają się w najbardziej prestiżowych i komfortowych lokalizacjach w ścisłym centrum Warszawy. Państwa zadowolenie jest dla nas najlepszym napędem do dalszych działań.

Do zobaczenia na naszych szkoleniach.

Zespół ASK Akademia Szkoleń.