Informacje ogólne

DK Doradztwo – DK Szkolenia – DK Wydawnictwo

Trzy niezależne spółki, których wspólną dewizą jest profesjonalizm i najwyższa dbałość o sprawy klienta.

Naszą domeną są PODATKI

W zakresie spraw podatkowych naszym klientom oferujmy pełen zakres usług, począwszy od prowadzenia księgowości, bieżące audyty podatkowe, poprzez doradztwo w skomplikowanych transakcjach gospodarczych (m.in. przekształcenie formy prowadzenia działalności gospodarczej, transakcje zagraniczne) i reprezentowanie podatników w sporach z organami podatkowymi.


Poznaj nas!

DK Doradztwo Sp. z o. o. to niezależna polska spółka doradztwa podatkowego. Od wielu lat doradzamy naszym klientom, prowadząc ich sprawy podatkowe i kadrowe, prowadząc postępowania odwoławcze oraz występujemy przed sądami administracyjnymi.

W RAMACH BIURA RACHUNKOWEGO:

♦ prowadzimy księgi podatkowe,

♦ prowadzimy KPiR oraz ewidencje ryczałtu,

♦ sporządzamy deklaracje podatkowe,

♦ zajmujemy się sprawami kadrowymi,

♦ doradzamy przy rozwiązywaniu bieżących problemów.

W RAMACH DZIAŁU PRAWNEGO:

♦ przeprowadzamy audyty podatkowe,

♦ uczestniczymy w trakcie kontroli i postępowania odwoławczego,

♦ prowadzimy sprawy przed sądami administracyjnymi,

♦ doradzamy w skomplikowanych transakcjach gospodarczych,

♦ sporządzamy dokumentacje cen transferowych.


DK Wydawnictwo sp. z o.o. i DK Szkolenia sp. z o.o. zajmują się edukacją podatkową – szkolimy i wydajemy publikacje książkowe z zakresu prawa podatkowego. Obie firmy powstały na bazie kilkunastoletniego doświadczenia w branży szkoleniowej i wydawniczej.

SZKOLENIA

Organizujemy szkolenia otwarte i zamknięte o tematyce podatkowej, finansowej, rachunkowej i prawnej. Szkolimy na terenie całej Polski (m.in. Białystok, Poznań, Lublin, Łódź) oraz organizujemy szkolenia online. Naszym uczestnikom zapewniamy najwyższy poziom prowadzonych zajęć. Skupiamy się na przekazywaniu praktycznej wiedzy przydatnej w bieżącej pracy uczestników. Współpracujemy z najwybitniejszymi praktykami w swojej dziedzinie.

WYDAWNICTWO

Publikujemy książki o tematyce podatkowej. Nasze książki cenione są za praktyczne ujęcie tematów, proste i przejrzyste omówienie najbardziej skomplikowanych zagadnień. Wiele z naszych publikacji zdobyło duże uznanie Czytelników. Wśród naszych publikacji należy wymienić m.in. „Instrukcja VAT. Sprzedaż nieruchomości”, „Instrukcja VAT. Zakupy z zagranicy”.