Informacje ogólne

DK Doradztwo – DK Szkolenia – DK Wydawnictwo

Trzy niezależne spółki, których wspólną dewizą jest profesjonalizm i najwyższa dbałość o sprawy klienta. Naszą domeną są PODATKI. W zakresie spraw podatkowych naszym klientom oferujmy pełen zakres usług, począwszy od prowadzenia księgowości, bieżące audyty podatkowe, poprzez doradztwo w skomplikowanych transakcjach gospodarczych (m.in. przekształcenie formy prowadzenia działalności gospodarczej, transakcje zagraniczne) i reprezentowanie podatników w sporach z organami podatkowymi.

DORADZAMY – KSIĘGUJEMY – SZKOLIMY

DK Doradztwo Sp. z o. o. to niezależna polska spółka doradztwa podatkowego. Od wielu lat doradzamy naszym klientom, prowadząc ich sprawy podatkowe i kadrowe, prowadząc postępowania odwoławcze oraz występujemy przed sądami administracyjnymi.

Podstawowa usługa księgowa BIURA RACHUNKOWEGO obejmuje przejęcie przez naszych specjalistów większości obowiązków przedsiębiorcy w zakresie prowadzenia ksiąg podatkowych i spraw kadrowych.

Od początku naszej działalności staramy się służyć naszym klientom jak najlepszą radą, wspomagać ich w wypełnianiu obowiązków podatkowych i kadrowych. Naszym klientom zapewniamy kompleksową obsługę, m.in.:

  • prowadzenie ksiąg podatkowych,
  • sporządzanie deklaracji,
  • kadry,
  • doradztwo przy rozwiązywaniu bieżących problemów.

W ramach naszego działu DORADZTWA PODATKOWEGO świadczymy usługi:

  • audytu podatkowego,
  • sporządzania opinii w sprawach podatkowych
  • uczestnictwa w trakcie kontroli i postępowania odwoławczego
  • prowadzenia spraw przed sądami administracyjnymi.
  • doradzamy w skomplikowanych transakcjach gospodarczych.
  • kompleksowej obsługi prowadzenia dokumentacji cen transferowych.

 

DK Wydawnictwo sp. z o.o. i DK Szkolenia sp. z o.o. zajmują się edukacją podatkową – szkolimy i wydajemy publikacje książkowe z zakresu prawa podatkowego. Obie firmy powstały na bazie kilkunastoletniego doświadczenia w branży szkoleniowej i wydawniczej.

SZKOLENIA – organizujemy szkolenia otwarte i zamknięte o tematyce podatkowej, finansowej, rachunkowej i prawnej. Szkolimy na terenie całej Polski (m.in. Białystok, Poznań, Lublin, Łódź). Naszym uczestnikom zapewniamy najwyższy poziom prowadzonych zajęć. Skupiamy się na przekazywaniu praktycznej wiedzy przydatnej w bieżącej pracy uczestników. Współpracujemy z najwybitniejszymi praktykami w swojej dziedzinie.

WYDAWNICTWO – publikujemy książki o tematyce podatkowej. Nasze książki cenione są praktyczne ujęcie tematów, proste i przejrzyste omówienie najbardziej skomplikowanych zagadnień. Wiele z naszych publikacji zdobyło duże uznanie Czytelników. Wśród naszych publikacji należy wymienić m.in. „Instrukcja VAT. Sprzedaż nieruchomości”, „Instrukcja VAT. Zakupy z zagranicy”.

Wysoką jakość świadczonych usług gwarantuje nas zespół składający się z wykwalifikowanych pracowników w dziedzinie rachunkowości i doradztwa podatkowego. Współpracujemy również z niezależnymi ekspertami z różnych dziedzin. Szczególny nacisk kładziemy na systematyczne i ciągłe podnoszenie kwalifikacji, co ma bezpośredni wpływ na zadowolenie klientów i jakość świadczonych usług.

Naszą dewizą jest jak najwyższa dbałość o sprawy naszych Klientów. Cenimy stabilność, bezpieczeństwo i efektywność współpracy.Lubimy wyzwania i trudne sprawy.