Informacje ogólne / Kancelaria DBO

DK Doradztwo

Od wielu lat doradzamy naszym klientom, prowadząc ich sprawy podatkowe i kadrowe, prowadząc postępowania odwoławcze oraz występujemy przed sądami administracyjnymi.

Od początku naszej działalności staramy się służyć naszym klientom jak najlepszą radą, wspomagać ich w wypełnianiu obowiązków podatkowych i kadrowych. Naszym klientom zapewniamy kompleksową obsługę, m.in. prowadzenie ksiąg podatkowych, sporządzanie deklaracji, wypełnianie obowiązków kadrowych, doradztwo przy rozwiązywaniu bieżących problemów. Świadczymy również usługi audytu podatkowego, sporządzania opinii w sprawach podatkowych, uczestnictwo w trakcie kontroli oraz postępowania odwoławczego i prowadzenia spraw przed sądami administracyjnymi.
Podstawowa usługa księgowa obejmuje przejęcie przez naszych specjalistów większości obowiązków przedsiębiorcy w zakresie prowadzenia ksiąg podatkowych i spraw kadrowych.

Wysoką jakość świadczonych usług gwarantuje nas zespół składający się z wykwalifikowanych pracowników w dziedzinie rachunkowości i doradztwa podatkowego. Współpracujemy również z niezależnymi ekspertami z różnych dziedzin. Szczególny nacisk kładziemy na systematyczne i ciągłe podnoszenie kwalifikacji, co ma bezpośredni wpływ na zadowolenie klientów i jakość świadczonych usług.

Naszą dewizą jest jak najwyższa dbałość o sprawy naszych Klientów. Cenimy stabilność, bezpieczeństwo i efektywność współpracy.


Kancelaria DBO Polska

W ramach Kancelarii DBO Polska oferujemy profesjonalne wsparcie podatkowo-prawne.

Szczegóły:  www.dbopolska.pl

Polub fanpage Kancelarii DBO Polska i bądź na bieżąco ze zmianami w przepisach podatkowych.